Aktualności / News

2022/02/14
Odnawiamy polskie strony. NEW
Jak się masz? Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.(^^)
Witamy w Hurghadzie, słonecznym, lśniącym mieście.
2021/12/26
Dodano nową stronę „Propozycja biznesowa”(^^) NEW
Niech pokój, radość i szczęście będą z Wami w tym okresie świątecznym! Wesołych Świąt !! Happy Holiday !!

Najlepsze Nurkowanie w Morzu Czerwonym / Międzynarodowa Szkoła Nurkowania SARA DIVERS / SARA DIVERS International Diving School

Jesteśmy szkołą nurkowania zlokalizowaną w Hurghadzie, mieście na egipskim wybrzeżu Morza Czerwonego. Od 1996 roku piękno Morza Czerwonego dzielimy z wieloma zagranicznymi gośćmi.

Oferujemy Ci od pierwszego kursu Try Dive do profesjonalnego kursu z certyfikatami nurkowymi oraz Fun Dive dla certyfikowanych nurków.

Bezpieczny, relaksujący i łatwy sposób nurkowania.
Zawsze tak jest. Mamy nadzieję, że z nami będziesz cieszyć się tym, co najlepsze w Morzu Czerwonym.


Morze Czerwone / Red Sea

Morze Czerwone ma długość około 2200 km, a w najszerszym miejscu ponad 300 km. Dno morskie ma maksymalną głębokość 2500m. Morze Czerwone ma również rozległy, bogaty i różnorodny ekosystem. W Morzu Czerwonym zarejestrowano ponad 1100 gatunków ryb, a około 10% z nich to gatunki z Morza Czerwonego. Obejmuje to również około 75 gatunków ryb głębinowych.

Hurghada

Hurghada znajduje się 22 km na południe od El Gouny i 54 km na północ od Safagi, Morza Czerwonego na wschodzie i gór Pustyni Wschodniej na zachodzie. Cztery dekady temu Hurghada była skromną małą wioską rybacką, a obecnie jest domem dla 400 tysięcy ludzi. Większość z nich pracuje w usługach dla wielu poszukiwaczy słońca i entuzjastów nurkowania odwiedzających okolicę. Krystalicznie czyste i spokojne wody oraz fascynujące rafy koralowe sprawiły, że Hurghada stała się najpopularniejszym kurortem w Egipcie z setkami hoteli we wszystkich kategoriach.

Spokój publiczny w okolicy (Hurghady / Morze Czerwone / Egipt)
Podróż do Egiptu. Informacje o okolicy